آموزش وردپرس
خانه / اخبار / اعزام تیم المپیاد ملی مهارت استان بوشهر 30 مهر ماه به مسابقات کشوری

اعزام تیم المپیاد ملی مهارت استان بوشهر 30 مهر ماه به مسابقات کشوری

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، عبدالرسول کازرونی از آمادگی اعزام تیم المپیاد استان بوشهر به هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت خبر داد و اظهار کرد: این مسابقات در سه مرحله شهرستانی، استانی و ملی از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور انجام می شود.

وی گفت: در سال جاری استان بوشهر در 10 رشته آجرچینی، کاشی کاری دیوار و کف، کنترل صنعتی،مکاترونیک،فناوری مد،تراش سی ان سی،تاسیسات الکتریکی، کابینت سازی ، جوشکاری و طراحی و توسعه وب در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر اضافه کرد: شرکت کنندگان به همراه کارشناسان همراه از 30مهرماه برای شرکت در مرحله کشوری مسابقات ملی مهارت اعزام خواهند شد.

وی برگزاری مسابقات ملی مهارت را باعث شکوفایی خلاقیت و استعدادهای مهارت آموزان دانست و افزود:به طور حتم رفع نواقص کاری و بهره گیری از دانش روز را می توان از نتایج این مسابقات عنوان کرد.

کازرونی با تأکید بر لزوم توجه به آموزش فنی و حرفهای در جامعه، آن را یکی از نیازهای روز خواندو خواستار توجه به این مهم از سوی افراد و متولیان امر شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر خاطرنشان کرد: مرحله کشوری مسابقات ملی مهارت از دوم تا پنجم آبان ماه سال جاری در مرکز تربت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کرج با رقابت شرکت کنندگان برگزار خواهد شد و برگزیدگان این مسابقات به مسابقات جهانی 2017 که در کشور امارات متحده عربی شهر ابوظبی برگزار می شود اعزام خواهند شد.

همچنین ببینید

ملی مهات

افتتاحیه هفدهمين مسابقات ملی مهارت

مراسم افتتاحیه هفدهمين مسابقات ملی مهارت، روز شنبه مورخ 95/8/1 ساعت 15 با حضور جمعی از …